Kā uzlabot siltumsūkņa energoefektivitāti?

DC Energy sesijas "Par un ap siltumsūkņiem" - 18.sērija

Jau iepriekš esam runājuši par to, kāda ir siltumsūkņa energefektivitāte, cik daudz elektroenerģijas tas var patērēt un no kādiem parametriem tas būs atkarīgs. Ņemot vērā, ka siltumsūkņi jau paši par sevi ir iekārtas ar samērā augstu energoefektivitāti, jo spēj saražot vairāk siltuma jaudas, nekā patērē elektroenerģiju, tomēr ir vēl viens veids, kā uzlabot energoefektivitāti.

Siltumsūknis plus Saules paneļi - laulība kalta debesīs!

Šis ir izteiciens, ko plaši izmanto mūsu draugi Eiropas siltumsūkņu asociācijā (EHPA). Taču tam ir arī pavisam loģisks pamatojums. Ar Saules paneļu uzstādīšanu ir iespējams būtiski samazināt rēķinus par apkuri. Saule saražo elektroenerģiju un siltumsūknis siltumu. Vairs nav nepieciešams domāt pa papildu resursiem, ar ko apsildīt ēku.

Noslēgumā, DC Energy vadītājs dalās savās pārdomās par to, kā nekļūt par situācijas ķīlnieku un kādēļ skatīties uz apkures sistēmu un Saules paneļiem kā kompleksu sistēmu, kuru uzstāda viens un tas pats uzņēmums.

Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – ventilāciju, apsildi, kondicionēšanu un Saules sistēmas, kā arī uzņemamies garantijas saistības. Droši sazinieties, un mēs jums palīdzēsim jebkurā jautājumā.

10 padomi, kā uzlabot gaiss-ūdens siltumsūkņa efektivitāti

Uzzini par jaunākajām akcijām un lasi jaunākās ziņas: