Pasūti siltās grīdas pie mums un saņem bezmaksas projektēšanu

Siltās grīdas jeb zemgrīdas apkure un dzesēšana ir viens no efektīvākajiem risinājumiem platības apsildei. Kombinācijā ar atbilstošu apkures katlu vai siltumsūkni, tās vienmēr nodrošinās patīkamu temperatūru telpā. Šobrīd, izmantojot jaunākās paaudzes siltumsūkņus, siltās grīdas var nodrošināt sevišķi ekonomisku apkuri. Silto grīdu sistēmas ir piemērotas gan jaunām, gan renovētām privātmājām un arī dzīvokļiem.

Lai apsilde būtu vienmērīga, siltā ūdens caurules grīdā tiek izvietotas ar vienādu soli, un pēc tam tās klāj 3-8 cm biezs betona slānis, kurā arī akumulējas siltums. DC Energy piedāvā pilna cikla pakalpojumu, sākot no apkures sistēmas projektēšanas, atbilstoša siltuma avota piemeklēšanas, cauruļu ieklāšanas, betonēšanas un visu mezglu savienošanas, līdz pat automātiskās vadības uzstādīšanai.

Ja arī Tev ir nepieciešams risinājums apkurei, droši aizpildi anketu zemāk, un mēs sagatavosim piedāvājumu! Kā arī šobrīd piedāvājam izstrādāt projektu bez maksas, ja pasūtīsi materiālus un uzstādīšanas pakalpojumu pie mums!

Siltās grīdas priekšrocības

Zemākas enerģijas izmaksas

Zemāka temperatūra sistēmā

Sistēma nav redzama

Komforts visā ēkā

Lieliski darbojas kopā ar TermoPlus siltumsūkņiem

Aizpildi pieteikumu un saņem piedāvājumu jau tūlīt!

* Pēc formas aizpildīšanas ar jums sazināsies mūsu speciālists un precizēs detaļas piedāvājuma sagatavošanai!

** Formas aizpildīšana jums neuzliek nekādas finansiālas saistības.

Mūsu pārstāvētie siltumsūkņu zīmoli

Jaunumi un aktualitātes