Vai siltumsūknim ir jāveic regulāras apkopes?

DC Energy sesijas "Par un ap siltumsūkņiem" - 8.sērija

Siltumsūknis ir klimata tehnika, kuras ražotājs ir paredzējis vienu vai divas apkopes gadā. Ņemot vērā, ka siltumsūknis ikdienā neprasa no mums gandrīz neko, tad jāsaka, ka tas nav daudz. Tas ir līdzīgi kā ar automašīnu, kurai ik pēc 10 000 vai, piemēram, 25 000 km ir jāveic eļļas maiņa, filtru maiņa un citas aktivitātes, lai tā kalpotu ilgāk.

Kas ietilpst siltumsūkņa apkopē?

Apkopes laikā veicamie uzdevumi un to intervāls parasti ir aprakstīts siltumsūkņa lietošanas instrukcijā. Taču parasti šīs procedūras ietver – elektrisko savienojumu pārbaudi, hidrosavienojumu pārbaudi, filtru tīrīšanu, elektromagnētisko filtru tīrīšanu, spiediena pārbaudi freona kontūram, siltummaiņa tīrīšanu, ventilatora darbības režīmu pārbaudi un sūkņu pārbaudi. Attiecīgi, ja kāda no šīm sastāvdaļām ir bojāta, tā jānomaina vai jāremontē. 

Varam teikt, ka tiek pārbaudīti visi siltumsūkņa darbībai svarīgie mezgli un procesi.

Mūsu servisa komanda dodas ceļā

Kas veic siltumsūkņa apkopi?

Pirms siltumsūkņa iegādes, noteikti vēlams aprunāties ar pārdevēju vai montāžas pakalpojuma sniedzēju, vai būs iespējams veikt arī regulārās apkopes un garantijas servisu.

Diemžēl daudzi pārdevēji un montāžas pakalpojuma sniedzēji šādu iespēju nepiedāvā. Šādā gadījumā jāmeklē cits serviss, kas var palīdzēt.

Par laimi, DC Energy komanda ir gatava palīdzēt, un pieteikties tam ir pavisam vienkārši!

Arī turpmāk centīsimies jūs izglītot par siltumsūkņu tehnoloģijām un atbildēt uz interesējošiem jautājumiem. Noteikti nekautrējieties sazināties ar mums, ja jums ir nepieciešama palīdzība pareizā risinājuma izvēlē vai ir radušies jautājumi par siltumsūkņu tehnoloģiju.

Uzzini par jaunākajām akcijām un lasi jaunākās ziņas: