Jaunums - Kapilārā apkure un dzesēšana

Hydrokapillare ir apkure un dzesēšana – vienā sistēmā. Tā nodrošina paaugstinātu komforta līmeni telpā un zemas ekspluatācijas izmaksas. Galvenā Hydrokapillare sistēmas sastāvdaļa ir ūdens kapilāru plates, kas izgatavotas no augstas kvalitātes polipropilēna (PPR) granulāta – videi draudzīgas un veselībai drošas plastmasas ar izcilām siltuma vadības un elastības īpašībām.

Kā darbojas Hydrokapillare sistēma?

Ūdens kapilāru plašu sistēma darbojas līdzīgi nu jau plaši pazīstamajai silto grīdu sistēmai – pa kapilāriem zem 2-3 atmosfēru spiediena cirkulē ūdens. Tomēr ir vērts apskatīt vairākas galvenās atšķirības. Kapilārās plates ideālā gadījumā iestrādā ne tikai grīdā, bet arī grieztos un sienās. Kapilāro caurulīšu izmēra dēļ, tās gandrīz nemaz nesamazina dzīvojamo telpu.

Sistēmai ir nepieciešams siltuma / aukstuma enerģijas avots, piemēram, gaiss-ūdens siltumsūknis, tālāk ūdens tiek padots uz temperatūras regulatoru, kur tiek noregulēta temperatūra (ap 18°C dzesēšanai, 28-32° C apsildei), pēc tam attiecīgās temperatūras ūdens jau plūst pa kapilāro cauruļu plati un apsilda vai atdzesē telpas.

 

Kādi ir galvenie sistēmas ieguvumi?

  • Ekonomija – Tā kā kapilārās plates tiek iestrādātas visās virsmās, apsildes laukums ir daudz lielāks, tādēļ ir iespējams līdz pat 75% mazāks enerģijas patēriņš un ekspluatācijas izdevumi.
  • Komforts – Apsilde tiek veikta no visām pusēm, kas līdzinās Saules izstarotajai enerģijai. Kā arī būtiski samazinās putekļu un dažādu alergēnu cirkulācija gaisā.
  • Pielāgojamība – Viegla montāža, vietas ekonomija mājā.
  • Efektivitāte – Līdz 25% ātrāka jaudas un telpas temperatūras regulācija.
  • Vienmērīga siltuma sadale telpā – Tā kā apsilde un dzesēšana notiek no visām telpas virsmām, tad temperatūra ir vienmērīga visā telpā, atšķirībā no, piemēram, radiatoriem, kas izstaro siltumu tikai vienā telpas vietā.

Vai arī Tevi interesē šāds risinājums?
Sazinies ar mums!

Uzzini par jaunākajām akcijām un lasi jaunākās ziņas: