Durvis ver DC Energy Vidzemes AER tehnoloģiju centrs Valmierā

2022.gada novembrī durvis ver DC Energy Vidzemes AER tehnoloģiju centrs Valmierā, Raiņa ielā 8. Redzot, ka zīmols DC Energy attīstās, tāpat kā pieprasījums pēc atjaunojamiem Enerģijas resursiem, saprotam, ka pienācis laiks iet soli tālāk un arī Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un uzņēmējiem sniegt palīdzīgu roku to ieviešanā.

Mūsu tehnoloģiju centrs Valmierā kalpos kā vieta, kur cilvēki varēs iepazīties ar jau šobrīd pieejamajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem privātmāju apsildei, kondicionēšanai, kā arī risinājumus, kas vairāk piemēroti industriāliem mērķiem. Tāpat būs iespējams arī konsultēties par risinājumiem Saules enerģijas izmantošanai.

Valsts atbalsta un Eiropas projektu apgūšana

Viens no virzieniem, kurā darbojamies ļoti aktīvi, ir palīdzība valsts atbalsta saņemšanā kā privātpersonām, tā uzņēmējiem. Arī šādas konsultācijas varēsiet saņemt tehnoloģiju centrā Valmierā. Šobrīd no valsts puses ļoti aktīvi tiek piedāvātas dažādas programmas, kuru ietvaros iespējams iegūt finansējumu vai segt daļu kredīta, ar ko tiek maksāts par energoefektivitātes uzlabošanas darbiem.

Valmiera noteikti nav pēdējais punkts, nākotnē plānojam līdzīgas aktivitātes veikt arī citās Latvijas vietās, lai katrā apdzīvotā vietā būtu pieejama informācija par šobrīd esošajām iespējām, kā arī reāla iespēja iekārtas apskatīt un pasūtīt.

 

Nāc ciemos!

Mūsu adrese: Valmiera, Raiņa iela 8

Darba laiks: 9:00 – 17:00 (katru darba dienu)

DC Energy

DC Energy Showroom

DC Energy Vidzemes AER tehnoloģiju centrs

DC Energy Vidzemes AER tehnoloģiju centrs