Daikin Altherma HPC Siltumsūkņu konvektori

You are here:

Daikin Altherma HPC konvektori ir universāls klimatiskais aprīkojums, jo dažādos gadalaikos tas var veikt dažādus uzdevumus:

ziemā - sildīt,
vasarā - dzesēt.

Daikin Altherma HPC konvektoru var saukt par universālu klimatisko aprīkojumu, jo dažādos gadalaikos tas var veikt dažādus uzdevumus: ziemā – sildīt, vasarā – dzesēt.

Daikin Altherma HPC ir siltumsūkņu konvektors, kas apvieno sevī 3 galvenās iekštelpu klimata uzturēšanas funkcijas – apsildi, dzesēšanu un svaiga gaisa padevi

HPC konvektors ir speciāli rādīts Daikin Altherma zemo temperatūru sistēmām un ir saderīgs darbībā ar zemgrīdas apsildi un dzesēšanu.

HPC konvektora darbības princips ir līdzīgs tradicionālo radiatoru darbības principam, abas apsildes ierīces telpu apsildei izmanto konvekcijas principu. Atšķirībā no radiatoriem Daikin Altherma HPC konvekcijas sildītājs ir vairākas reizes efektīvāks, jo darbojas ar zemākām siltumnesēja temperatūrām .

Daikin Altherma HPC siltumsūkņu konvektors ir aprīkots ar DC inverter ventilatoru (ar samazinātu trokšņa līmeni – 25dBA), kas paātrina konvekcijas plūsmu un efektīvāk sasniedz vēlamo telpas temperatūru .

Uzzināt vairāk